Profesjonalne doradztwo w zakresie kupna samochodu
+48 577 416 716
Telefon kontaktowy

FAQ

.1. Jak długo czekam na otrzymanie dokumentacji z przeprowadzonych oględzin?

.

Raport dostarczamy do klienta maksymalnie w ciągu 24 godzin od przeprowadzonej weryfikacji, w praktyce klient otrzymuje dokumentację kilka godzin po oględzin.
.

 

2. Jak długo muszę czekać na wykonanie zlecenia ?

.

Weryfikację staramy się realizować możliwie jak najszybciej, w praktyce jest to nie dłużej niż 2-3 dni od złożonego zlecenia, w zależności od miejsca, w którym ma być przeprowadzone badanie pojazdu.
.

 

3. Co w przypadku kiedy dany pojazd zostanie sprzedany, a zlecona usługa nie zostanie wykonana?

.

Zwracamy wtedy 100% wpłaconej sumy.
.

 

4. Z czego składa się otrzymany raport?

.

Zobacz przykładowy raport

.

.

5. Klient musi podejmować kontakt ze sprzedającym?

.

Nie musi, do momentu oględzin pojazdu kontakt z sprzedającym może utrzymywać nasza firma, wystarczy wskazać interesujące ogłoszenie. W przypadku pozytywnej weryfikacji i chęci zakupu klient podejmuje kontakt z sprzedawcą, przy czym dalej służymy pełną pomocą.

.

.

6. Co w przypadku kiedy samochód okażę się w bardzo kiepskim stanie ?

.

Aby nie narażać na dodatkowe koszty, jeśli już na wstępie samochód będzie wykazywał wiele usterek podejmujemy kontakt z klientem i informujemy o kiepskim stanie. Klient decyduje wtedy czy bierzemy samochód na warsztat czy redukujemy koszty usługi i omijamy tą część weryfikacji.
.

 

7. Wykonywane przez firmę auto-weryfikacja.pl usługi można uznać za rzetelne i wiarygodne?

.

W 100% tak, działamy na rynku motoryzacyjnym od kilkunastu lat, zetknęliśmy się z wieloma przypadkami i oszustwami, pedantycznie podchodzimy do zakupu jakiegokolwiek pojazdu, dając pełną satysfakcję klienta.
.

 

8. Czy podczas sprawdzania pojazdu klient może być na miejscu?

.

Nie ma żadnego problemu, weryfikacja może być przeprowadzona wspólnie z klientem 🙂
.

 

9. Istnieje możliwość określenia kosztów ewentualnych napraw sprawdzanego pojazdu?

.

Tak, nasza firma jest w stanie przedstawić klientowi przybliżony kosztorys usunięcia zdiagnozowanych usterek. Podczas oględzin możemy również przedstawić sprzedawcy problemy związane z oferowanym pojazdem i negocjować cenę, z możliwie jak najlepszymi warunkami dla klienta.

.

.

10. Jak wygląda forma płatności ?
.

Po zaksięgowaniu przelewu natychmiast rozpoczynamy realizację zlecenia, w przypadku kiedy klientowi zależy na czasie wystarczy potwierdzenie przelewu abyśmy mogli rozpocząć działanie.

.

.