Pomoc przy zakupie auta

Jesteśmy firmą zajmującą się pomocą przy zakupie aut i motocykli. Posiadamy długoletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej zarówno w sprawach technicznych jak i blacharskich. Weryfikację stanu pojazdów dokonujemy na terenie całej Polski.

Nasze kontrolę przeprowadzamy w sposób rzetelny aby uchronić klienta przed nieudanym zakupem i zapewnić mu 100% satysfakcji z wykonanej usługi. Działamy na profesjonalnym sprzęcie diagnostycznym, dzięki czemu jesteśmy w stanie pracować z najnowszymi modelami samochodów.

Znamy sposoby działania nieuczciwych sprzedających i potrafimy w łatwy sposób wychwycić takie działania. W przypadku pojazdów wymagających wkładu finansowego jesteśmy w stanie przedstawić klientowi przybliżony kosztorys napraw. Raport wysyłamy do 24 godzin od przeprowadzonej inspekcji.

ZAKRES NASZYCH USŁUG OBEJMUJE

– Dokładna kontrola i ocena stanu technicznego pojazdu
– Dokładna kontrola i ocena stanu blacharskiego pojazdu ( elementy konstrukcyjne, pomiar grubości lakieru, przeprowadzane korekty, użyta szpachla, stan podwozia)
– Sprawdzenie legalności przedstawionych dokumentów
– Sprawdzenie historii samochodu na podstawie nr VIN
– Diagnostyka komputerowa pojazdu ( komputery diagnostyczne, w przypadku wielu marek dysponujemy oryginalnym sprzętem diagnostycznym używanym przez autoryzowane serwisy ).
– Informacja dla klienta w sprawie kosztów ewentualnych napraw sprawdzanego pojazdu, sugestia czy pojazd jest wart zakupu, czy lepiej szukać innego egzemplarza

Z JAKIMI OSZUSTWAMI SPOTYKAMY SIĘ NAJCZĘŚCIEJ ?

– Korekta stanu przebiegu pojazdu
– Szerokie naprawy powypadkowe
– Nieautentyczne dokumenty
– Ukrywanie poważnych usterek pojazdu
– Oszustwa finansowe

o nas sprawdzenie samochodu