Zaufali nam

OPINIE KLIENTÓW KTÓRZY SKORZYSTALI Z NASZYCH USŁUG

 

1. Mazda 6 2013

Dzięki pomocy firmy Auto-weryfikacja udało mi się znaleźć bezwypadkowy samochód z autentycznym przebiegiem. Oglądałem kilka egzemplarzy i dopiero współpraca z Panem Łukaszem zaowocowała sukcesem. Udało mi się zaoszczędzić zarówno czas jak i pieniądze, które z pewnością przeznaczyłbym na usterki, których sam nie byłem w stanie zauważyć. Bardzo miła obsługa, czas realizacji mojego zlecenia nie przekroczył 3 dni czym jestem bardzo miło zaskoczony. Serdecznie polecam i życzę dalszych weryfikacji zakończonych pozytywnie!
Mariusz z Krakowa

 

2. Fiat Doblo Maxi

Samochodu z ponad przeciętną przestrzenią bagażową potrzebowałem do codziennego użytku. Pierwsze zasugerowane przez zemnie ogłoszenie nie okazało się trafnym wyborem, po weryfikacji wspólnie stwierdziliśmy że szukamy dalej. Drugi egzemplarz był już w dużo lepszym stanie, wymagał niewielkich poprawek, które zostały mi przedstawione. Stwierdziłem, że jest to do zaakceptowania. Aktualnie jestem zadowolonym posiadaczem Doblo, dziękuje za współpracę i polecam kolejnym klientom wybór tej firmy. Bardzo wnikliwe i skuteczne kontrole przed zakupowe. Pozdrawiam!

 

3. Citroen C5

Polecam zdecydowanie Pana Łukasza – rzetelnie podszedł do sprawy i pomógł mi podjąć najlepszą decyzję przy zakupie mojego nowego samochodu. Jestem bardzo zadowolony z raportu jaki został mi przedstawiony. Teraz nie pozostało mi nic innego jak zabierać rodzinne nowym sprawdzonym samochodem na zasłużony odpoczynek. Pozdrawiam i dziękuję jeszczeż raz
Marcin

 

4. Kia Soul

Cieszę się, że mogłam skorzystać z usług tej firmy. Kompletnie nie znam się na samochodach, sama z pewnością nie poradziłabym sobie z zakupem. Do samego końca miałam bardzo dobry kontakt, panowie chętnie odpowiadali na moje pytania i służyli pomocą. Jestem zadowolona z zakupu, moja Kia nie wymaga żadnych większych nakładów finansowych z czego jestem bardzo zadowolona. W dodatku mam świadomość, że udało mi się zakupić auto bezwypadkowe z pewnym oryginalnym przebiegiem, którym mogę bezpiecznie podróżować. Polecam wybór autoweryfikacji, przede wszystkim ze względu na poziom oferowanych usług, pełen profesjonalizm! Pozdrawiam Kasia

 

5. Suzuki GSXR 1000 K8

Miałem już dość nieudanych wycieczek po motocykl, które kończyły się całym zmarnowanym dniem. Cieszę się, że istnieje taka firma, która pomogła mi sprawdzić kilka motocykli. Zaoszczędziłem czas i pieniądze. Co prawda wymarzony egzemplarz znajdował się ponad 450 km od mojego miejsca zamieszkania, ale jadąc po niego wiedziałem, że nie wrócę do domu z niczym. Otrzymany raport dał mi 100% pewności że to właściwy wybór i tak też jest. Jestem posiadaczem Suzuki w oryginalnym malowaniu, bez żadnych przeróbek, fabryczny motocykl co do każdej śrubki. Proszę wierzyć, że to rzadkość, każdy motocyklista coś wie na ten temat. Sugestia ogłoszenia Pana Łukasza okazała się trafnym wyborem. Polecam każdemu, kto zamierza jechać po motocykl, szczególnie w dalszą drogę. Nasze motocykle w większości pochodzą od nieuczciwych handlarzy i warto mieć tego świadomość. Polecam Kamil!

 

6. Nissan Pathfinder

Korzystałem z usług firmy auto-weryfikacja dla dwóch egzemplarzy Nissana Pathfindera. Pierwszy sprawdzany samochód po diagnostyce komputerowej i ocenie części w warsztacie wykazał spore problemy z układem napędowym. Napęd 4×4 był w trybie awaryjnym, koszt naprawy uszkodzonej skrzyni rozdzielczej sięgał kilku tysięcy złotych. Była to wada ukryta o której nie poinformował mnie sprzedający. Kolejny Nissan spełniał już moje wymagania. Mogłem uczestniczyć w kontroli stanu technicznego, okazało się, że napraw wymagają tylko części eksploatacyjne, sprzedający był skłonny zrekompensować to finansowo, więc zdecydowałem się na zakup. Byłem pełen podziwu jak przebiegała kontrola, sprawdzone zostało dosłownie wszystko. Kiedy poprosiłem, aby pomóc mi w finalizowaniu transakcji i zostać do czasu podpisania umowy nie było żadnego problemu, za co jestem bardzo wdzięczny. Swoją opinię na prośbę Pana Łukasza napisałem z wielką przyjemność, mam nadzieję że tak jak i mi pomoże w wyborze wymarzonego pojazdu jeszcze wielu kierowcom. Janusz Busko-Zdrój

 

7. Ford Mondeo

Serdecznie polecam usługi Pana Łukasza. Dzięki jego pomocy zaoszczędziłam dużo czasu i ustrzegł mnie przed zakupem auta które wg. sprzedającego było w bardzo dobrym stanie, a tak naprawdę okazało się że, było całe malowane włącznie z dachem, nie wspominając o zmianie przebiegu przejechanych kilometrów. Kolejne znalezione auto przeszło kontrolę pozytywnie i okazało się godne polecenia, dzięki czemu jestem szczęśliwą posiadaczkom bezwypadkowego, o niskim przebiegiem Forda Mondeo Titanium 2.0. Pan Łukasz jest bardzo sympatyczną i miłą osobą, która ma niezbędną wiedzę, jest fachowy i profesjonalny. Każde auto, które było sprawdzane dostałam szczegółową dokumentację pisemną i fotograficzną. Jeszcze raz bardzo dziękuję za pomoc i gorąco polecam usługi tego Pana. Pozdrawiam, Karolina.

 

8. Kia Cee’d

Z czystym sumieniem polecam fachowe usługi Pana Łukasza. Dokładnie ocenił samochód pod względem technicznym, blacharsko-lakierniczym, jak i estetycznym. Wykrył naprawy blacharskie, o których poprzedni właściciel auta nie wspominał. Wypunktował wszystkie usterki, ocenił jaki będzie koszt naprawy oraz odpowiedział na wszystkie moje pytania. Podczas wizyty na stacji diagnostycznej nie polegał tylko na opinii diagnostyki, ale sam dokładnie sprawdził podwozie. Jeszcze tego samego dnia otrzymałem szczegółowy raport na piśmie. Po weryfikacji poświęcił kilka minut na to, żeby jeszcze raz podsumować stan auta, koszty napraw i zasugerował jaka cena zakupu będzie adekwatna. Ostatecznie wynegocjował cenę o 10% niższą niż pierwotna. Usługa zdecydowanie warta swojej ceny, dzięki Panu Łukaszowi zaoszczędziłem 1700 zł. Pozdrawiam Szymon Wrocław!