Pomoc przy zakupie samochodu

Pomoc przy zakupie auta – Wrocław, Opole, Częstochowa

Decydując się na zakup nowego auta należy wykonać sprawdzenie samochodu przed kupnem, wtedy unikamy ryzyka związanego z zakupem pojazdu, którego stan techniczny może nie spełniać naszych oczekiwań.  Posiadamy w najmniejszym wymiarze dwuletnią gwarancję, dającą nam poczucie bezpieczeństwa podczas normalnej eksploatacji. Sprawa komplikuje się gdy decydujemy się na zakup używanego samochodu z rynku wtórnego. W zależności od wieku i przebiegu naszego egzemplarza możemy natknąć się na szereg problemów. Usterki te mogą być bardzo kosztowne, wymagające natychmiastowej ingerencji tuż po zakupie. Jeśli nie mamy dużego doświadczenia w branży motoryzacji, a zakupu wymarzonego egzemplarza dokonujemy raz na kilka lat powinniśmy skorzystać z pomocy fachowca.:

Tel: +48 577 416 716

 

Sprawdzenie samochodu przed kupnem, diagnostyka komputerowa, fachowa ocena stanu technicznego pojazdu

 

Rynek polskich samochodów używanych od momentu wejścia do Unii Europejskiej zalewany jest przez pojazdy zza zachodniej granicy. Przeważająca większość dostępnych ogłoszeń jest udostępniania przez osoby trudniące się na co dzień handlem samochodami. Warto zauważyć, że koszt zakupu dobrego samochodu używanego u naszych sąsiadów nie generuje możliwości zysku podczas sprzedaży na terenie naszego kraju. Nasuwa się pytanie jak z takiego biznesu utrzymają się handlarze, kiedy każdy oferowany przez nich pojazd jest przysłowiową bezwypadkową „igiełką” z bardzo niskim przebiegiem. Wniosek nasuwa się jeden. Samochody te wcale nie wyglądają bądź nie wyglądały tak jak opisują je osoby sprzedające. W większości przypadków mają mocno skorygowany stan przebiegu licznika.

Wysoki przebieg zdecydowanie obniża wartość rynkową, jednak wiąże się to z kiepskim stanem technicznym. Większość elementów mechanicznych, osprzęt silnika, elektronika, systemy wspomagające czy sam silnik mogą być ponad przeciętnie zużyte. Nowoczesne pojazdy naszpikowane są szeregiem elektronicznych systemów sterujących. Poszczególne podzespoły projektowane są z myślą o wytrzymałości na określony czas użytkowania. Jeśli staniemy się posiadaczem samochodu, którego producenci już w fazie produkcji założyli określoną wytrzymałość możemy sprawić sobie niemiłą niespodziankę finansową. Kolejnym popularnym oszustwem podczas sprzedaży jest zatajanie przeszłości powypadkowej.

 

Sprawdzenie auta przed kupnem

 

Jak sprawdzić samochód bezwypadkowy przed zakupem

 

Duża cześć oferowanych na rynku pojazdów jest po bardzo poważnych naprawach blacharsko-lakierniczych. W wielu przypadkach naprawy te były wycenione na szkodę całkowitą. W takiej sytuacji dany pojazd powinien nie być dopuszczony do dalszej eksploatacji. Prawda niestety bywa bardzo przykra. Samochody takie wędrują do Polski, zostają naprawiane. Dochodzi do bardzo poważnych ingerencji w elementy konstrukcyjne, często wykonanych niefachowo, z niespełnieniem wymaganych norm. W konsekwencji nieświadome osoby, które nabędą taki pojazd są narażone na ryzyko związane z utratą właściwości materiałowych elementów konstrukcyjnych. Podczas wypadku taki pojazd może w dużo gorszym stopniu ochronić pasażerów, w stosunku do bezwypadkowego egzemplarza.

 

Sprawdzenie samochodu przed zakupem

 

Jak uniknąć niebezpieczeństwa nabycia takiego pojazdu? Na co zwrócić uwagę? Do kogo się udać ? Fachowe sprawdzenie samochodu przed kupnem wymaga bardzo dużego doświadczenia. Warto wiedzieć, że oszustwa na pojazdach, oraz zatajenia faktycznego stanu technicznego dokonywane są z niebywałą starannością. Polscy handlarze korzystają z wyselekcjonowanych metod, które dla laika są niezauważalne. Aby odpowiednio określić czy dany egzemplarz jest godzien zakupu czy też nie, niezbędna jest szeroka wiedza oraz długoletnie doświadczenie. Sprawdzeni rzeczoznawcy samochodowi pracujący w Auto-weryfikacja.pl są osobami, które mają do czynienia na co dzień z ekstremalnymi przypadkami motoryzacji. Natknęliśmy się na mnóstwo bardzo poważnych napraw blacharskich. Kiedy dochodzi do wymiany elementów konstrukcyjnych, wspawania podłużnic, kielichów, słupków, czy też całych poszyć blachy z innego dawcy należy pamiętać o kluczowej kwestii.

 

Jak kupić dobry samochód używany, fachowe sprawdzanie samochodu przed kupnem Wrocław, Częstochowa, Opole, Łódź, Katowice

 

Podsumowując, zakup samochodu używanego jest nie lada wyzwaniem. Sprawdzenie samochodu przed kupnem to bardzo ważna rzecz.  Mając tego świadomość staramy się sprostać wymaganiom klienta oferując profesjonalną usługę we Wrocławiu, Opolu, Częstochowie. Proponujemy inspekcję całego pojazdu, zarówno elementów blacharskich jak i elektronicznych. Dysponując profesjonalnym sprzętem radzimy sobie w najcięższych warunkach z najbardziej ekstremalnymi przypadkami. Żaden model nie jest nam straszny, więc jeśli nie chcesz natknąć się na „minę” skorzystaj z usług Auto-weryfikacja.pl. Dodatkowo proponujemy bezpłatne wyszukiwanie w naszej ocenie najbardziej rzetelnych ogłoszeń, sprawdzenie historii serwisowej po numerze VIN każdej marki, znajdowanie samochodów bezwypadkowych z oryginalnym przebiegiem czy też diagnostykę elektroniczną. Chcąc sprostać wymaganiom klienta jesteśmy skłonni podjąć każde wyzwanie, służymy pomocą zarówno przed jak i po zakupie wymarzonego egzemplarza.